امام وکانس

خب! بالاخره پیدا شد یه جایی ویلایی چیزی که بریم و ارتحالیدی رو اونجا عزاداری کنیم. نمیشه که بدون عزاداری سر کرد این روزای عزیز رو! ایشاا... در سواحل متل قو زیارتتون کنیم به صورت لخت و نیمه لخت! ویلای دوخوابه شبی 120 تومن مفته نه؟ اگه مثلن غیر تعطیلی بری شبی 30 تومنه! اینم از برکات ایام عزیز! ولی خداییش ملت چه حالی میکنن با این تعطیلات. مثلن خود ما اگه این تعطیلات نبود عمرن میتونستیم حالا حالاها مسافرت بریم! این تعطیلات بین فرانسویهای مقیم ایران هم معروفه به امام وکانس! فک کن! اونا هم حال میکنن با این داستان. بیخود نیس که این تعطیلات بی نام خ می نی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست!

خب! دیگه اینکه فیلم Into The Wild رو اگه ندیدی یا اگرم دیدی حتمن ببین. به نظرم موفقترین فیلم شان پن بعنوان کارگردان. میدونی که شان پن یه دیدگاههای خاصی داره. اهل بازاری کار کردن و ... نیس و اهل سبز بازی (صلح سبز) و پیس میس و همه رنگ صلح و ایناس و تو این فیلمم عشق خودشو به طبیعت حالا بکر و نیمه بکر و هیچهایکینگ نشون داده (Hitchhike). هیچهایکینگ یه جور مسافرت آویزونانه س! بدون اینکه پولی بدی!

خب! حالا که یوتیوب بازیه اینم یه لینک مربوط به آهنگ فلیچیتا که یه آهنگ قدیمی ایتالیاییه و لینکشو افرا گذاشته بود. همه استفاده کنن. قشنگه آهنگش.

http://uk.youtube.com/watch?v=Q0wZQbK938Y&feature=related

خب! همین فعلن حال کن با تعطیلات و عزاداری. از دست ندی این روزای عزیز رو

 

/ 3 نظر / 9 بازدید
رخساره

به به ! خوش بگذره آقا ما هم در تهران خلوت خوش میگذرانیم![هورا]

الناز

تو مگه آخرین وصیت آقا رو نخودی که رفتی شمال کیف و حال[نیشخند]...قربون یو

تلخون

بر شماست که بیایید بنویسید چقد و چگونه و چرا بهتان خوش گذشت وگرنه امام نفرینت می کند و سوسک می شوی و امته حزب الله با دمپایی می افتند رویت!!!