از هر دری سخنی...

گفته بودم که کلاس فرانسه دیگه کیش نمیرم. حالا قرار شده برم سفیر.روز 5 شنبه هم امتحان تعیین سطح دارم احتمالن تو یه ترم پایین تر میذارنم.. همیشه از یه موسسه به یه موسسه دیگه بری همینجوریه. یه دو ماهی هس که تقریبن دورم از زبان فرانسه! فک کن میشه زندگی کرد به نظرت؟!! نه که نمیشه!

آقا بازی این دل پیرو دیوانه کننده س. انگار خود خداااا گل میزنه وقتی الکس گل میزنه. چه حالی میداد فرت و فرت زد به رئال!

بعد مدتها یه کتاب دستم گرفتم میخونم. در رویای بابل نوشته ریچارد براتیگان. اینم برای اینکه برگردیم به جوامع فرهنگی و خب لابد احساس باحالی کردن.

با موهای کله م مشکل دارم! اولندش بگم که داره میریزه خیلی به شدت. هنوز خیلی خودشو نشون نداده اما فک کنم یه دو سال دیگه همچین یهویی یه خودنمایی بکنه. این مهم نیست مهم اینه که حالا که هنوز هستن نمیدونم چیکارشون کنم؟ بلند باشن؟ کوتاه باشن؟ شونه بشن؟ مرتب باشن؟ ژل بخوره؟!! نخوره؟؟!! یه وری باشه؟ چتری باشه! رو به آسمون باشه؟!! نمیدونم خلاصه! برعکس رسش و سیبیلم که همیشه برنامه مرتبی براشون دارم! هیچ وقت بلاتکلیف نیستن!

از آلبومای روز موسیقی هم بخوام بگم که آلبوم جدید پینکه که آهنگای خوبی داره. اسمشم هست Funhouse که آهنگ So What از این آلبوم هم تو ماهواره فرت و فرت پخش میشه.

 

 

 

/ 21 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرنی

منم هی می خوام فرانسه یاد بگیرم هی نمی تونم خودم رو قانع کنم که آخه به چه درد می حوره! یه کم بلدم البته. خیلی کم یعنی

آرمان

سلام نیما جان : آقا یه سری به میلی بزن ...مرسی[گل]

آرمان

میلت E.mail[چشمک][نیشخند][گل]

علی نصیری

تو اشک منو درآوردی من فدای تو بشم من دبستان نازپروریان بودم قربانت برم دوست دارم پارسال رفتم کرمانشاه یه سری هم زدم به دبستانمون خرابش کرده بودن داشتن جدید میساختن من سال 64 کلاس اول بودم خام مهرآور و خانم رشیدی معلمم بودند خانم سپاسی هم ناظم ما بود که همسایه ما هم بود و در حقیقت پارتی من کلفت بود. عزیز من با من تماس بگیر.

علی نصیری

تو اشک منو درآوردی من فدای تو بشم من دبستان نازپروریان بودم قربانت برم دوست دارم پارسال رفتم کرمانشاه یه سری هم زدم به دبستانمون خرابش کرده بودن داشتن جدید میساختن من سال 64 کلاس اول بودم خام مهرآور و خانم رشیدی معلمم بودند خانم سپاسی هم ناظم ما بود که همسایه ما هم بود و در حقیقت پارتی من کلفت بود. عزیز من با من تماس بگیر.

مژده

خوب می نویسی. ولی کمی بی ادبی [نیشخند]

جنبش ایران آزاد

هم وطن دستآورد یک صد و اندی سال تلاش ایرانیان از انقلاب مشروطه تا کنون به آسانی بازیچۀ دست سید علی خامنه ای و نوچه های کودتاچی او شده است. نمی توان به همین راحتی ساکت نشست و بر باد رفتن تلاش چند نسل مان را نظاره گر شد. بر تو، و بر من و بر هر ایرانی غیرتمندی واجب است با این رژیم منحوس مبارزه کند. بیایید از همین امروز مبارزۀ منفی را شروع کنیم. هر کس سعی کند حداقل چند دوست یا عضو خانوادۀ خود را در این جنبش اعتراضی همراه کند: (خواهشمند است متن زیر را برای دوستان، اعضای خانواده و سایرینی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید چه به صورت ایمیل و یا گرفتن پرینت و کپی و یا حتی دست نوشت انتشار دهید.) http://sites.google.com/site/jonbesheiranazadsite/

تبلیغات وبلاگی

دوست عزيز سلام، از مطلب خيلي خوبت ممنون، وبلاگ خيلي خوبي داري. من مدير وبسايت تبليغات وبلاگي هستم، اگر مايلي با ما تبادل لينك انجام بدهي مي‌تواني ما را با نام تبليغات وبلاگي و آدرس http://weblogyads.ir در وبلاگ خوبت لينك كني، سپس از طريق سيستم خودكار تبادل لينك تبليغات وبلاگي، لينك وبلاگت را در لينكستان سايت تبليغات وبلاگي درج كني. در همان لحظه سيستم، لينك وبلاگت را در لينكستان تبليغات وبلاگي، به تو نشان خواهد داد. (البته به شرط يافتن لينك وبسايت تبليغات وبلاگي در وبلاگت.) >>>>>> آدرس سيستم خودكار تبادل لینك تبليغات وبلاگي: http://weblogyads.ir/linking-form.html با تشكر محمد حسين سعادت فر مدير تبليغات وبلاگي معناي واقعي تبادل لينك را با ما تجربه كنيد....

عاشورا

بسم الله الرحمن الرحیم سلام، واقعه ی کربلا گذشت ... دیروز در کربلا یزیدیان سر حسین (ع) را به نیزه کردند و امروز نیز همان یزید منشان تیشه بر اسلام ناب میزند و افسوس که بر این ستمگران خیال نابودی اسلام ناب هنوز پابرجاست ... و امروز عاشورا افتتاح شد . www.ashoora.ir عاشورا فقط از عاشورا نمی گوید ! عاشورا از تفکر ناب عاشورا و عاشوراییان می گوید و می نگارد... از عشق ، ایثار ، سکوت ؛ از نگاه های بی انتها ... و از شهادت ... مفتخریم که در این راه در تمامی حوزه های مرتبط دینی و فرهنگی نیازهای شما را تامین کنیم . خواهشمندیم با عضویت در عاشورا و با بیان نظرات ارزشمندتان ما را در پیشبرد و گسترش فرهنگ عاشورا یاری نمایید . سیستم بی نظیر کاربری اعضا ، بانک جامع مقالات ، بانک کم نظیر و جامع صوتی و مجموعه تصاویر متنوع ، تنها بخشی از خدمات ماست. و در انتها ، خواهشمندیم ما را به لیست دوستانتان اضافه کنید. کربلا ادامه خواهد داشت ... به امید حضورتان پایگاه جامع عاشورا www.ashoora.ir

فریبرز

لبخند زدم. نوشته ات را خواندم. بنویس تا می توانی.